4A SPŠE Piešťany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

+5
Marcel
Lucia Macova
Marcela
Milanko H
Admin
9 posters

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Lucy V. So október 25, 2008 9:03 am

ale Milanko ziadne chlebicky a kolaciky, to vsetko moja maminka nachysta....my ideme pozriet nasich, vies, tam vsetko pojeme a vypijeme a pojdeme domov Very Happy
Lucy V.
Lucy V.

Počet príspevkov : 31
Registration date : 06.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H So október 25, 2008 9:08 am

To je dobre ja to robim nasim. Fasa vec. Este aj chladnicku vyjem.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Ne október 26, 2008 2:08 am

Heeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej Je tu niekto???????????????????????????????
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H So november 01, 2008 5:34 am

No kde ste kdo? To ma tu nechate sameho? O 14.30 sem nakuknem tak nech tu dakdo je. PaP
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Ne november 02, 2008 6:25 am

Stale nikdo?
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Marcela Ne november 02, 2008 10:45 am

Uzivas si nedelu Milanko??? chcelo by to asi nejaku temicku...taku co by vsetkych zaujala Wink
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty pre Milan

Odoslať  Marcela Ne november 02, 2008 10:48 am

no teda!!! kde si zmizol, ved teraz som ta tu videla...no pekne..najprv places ze si tu sam a potom ma bez slovka opustis
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Ne november 02, 2008 11:32 am

Mna to mrzy. Sme sa museli obist. Ja nemam stastie. Sad Teraz nebudem spat.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Admin Ne november 02, 2008 4:25 pm

Ahojte všetci,

Marcelka, Lucia, Aďka a Milan, veľmi rád by som Vám poďakoval za to, že toto diskusné fórum nielenže držíte pri živote, ale zdá sa mi, že môžem povedať, že sa mu aj darí, k čomu ma okrem iného vedie fakt, že táto téma sa blíži k päťstovke zobrazení.

Pokiaľ ide o absenciu mojich návštev a príspevkov počas niekoľkých posledných týždňov, tak som bol pracovne natoľko vyťažený, že som sa k tomu žiaľ nedostal. Mrzí ma to, a obzvlášť preto, lebo to nebolo len o práci, pretože počas posledných zopár dní som bol pozvaný na niekoľko stretnutí a podujatí, ktoré boli na jednu stranu skvelé (na jednej spoločnej večeri som za stolom sedel hneď vedľa prof. Peregrina, čo je jeden z najznámejších českých analytických filozofov, ktorý má navyše dlhšiu bradu a fúzy ako ja, takže aj z toho dôvodu to pre mňa bola pocta), ale na druhú stranu mi zabrali toľko času, že som sa nedostal k iným aktivitám v mojom živote, medzi ktoré sa dostali aj návštevy a prispievanie na toto diskusné fórum.

Počas najbližších dní sa posnažím polepšiť ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty TEMA NA TENTO TYZDEN

Odoslať  Milanko H Po november 03, 2008 3:32 am

Vplyv casoveho posunu na reprodukcnu schopnost mongolskych skreckov.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H Po november 03, 2008 3:33 am

PS ocakavam hlboku diskusiu na tuto velmi intelektualnu temu.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Škrečkovia...

Odoslať  Admin Po november 03, 2008 7:43 am

Ahoj Milan,

ja za seba musím povedať, že na túto tému nemám žiadnu odbornosť a ani ako laik som sa s ňou doteraz ešte nestretol. Čo vy ostatní?

M

P.S.: Milan, priznaj sa, odkiaľ si túto tému *vyhrabal*?

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Marcela Po november 03, 2008 3:53 pm

moj nazor na tvoju temu Milan.... Smile mozno to nie je tym casovym posunom:
Stretne sa manzelska a milenecka spermia.
Manželská hovorí: ˝Vypadni, ja som tu doma!˝ Milenecká odpovie: ˝Ty vypadni, ja som tu častejšie!˝

-mozno sa navzajom vyhanaju a potom z toho nic nie je Smile
Marcela
Marcela

Počet príspevkov : 23
Age : 43
Location : 48°34'51.43" N;17°48'38.56" E
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty RE :Maros

Odoslať  Milanko H Ut november 04, 2008 3:22 am

Chcem upozornit ze toto nie je len taka haluz. Tento vyskum naozaj prebehol. (tusim v argentine). len tam sa jednalo o prechod skreckov medzi casovymi pasmami. Dokonca autori ziskali aj takzvanu Antinobelovu cenu.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty RE: Marcelka

Odoslať  Milanko H Ut november 04, 2008 3:26 am

No tvoja teoria je vskutku zauimava. Mna napada este jedna. Mozno to fakt nesuvisi s casovym posunom ale o mongolskych skreckoch sa vie ze su bisexuali a pravdepodobne nie vzdy skocia na prislusnika opacneho pohlavia.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Škrečkovia

Odoslať  Admin Ut november 04, 2008 5:22 am

Ešte stále sa nechytám. Pri tejto téme na tento týždeň mi stále nie je jasné, nakoľko sa takáto súvislosť postulovaná v názve témy vôbec dá odborne (vedecky?) empiricky (štatisticky?) zistiť a vyskúmať. Nespochybňujem možnosť, že nejaká súvislosť by tam byť mohla (už som videl vzájomné súvislosti aj v situáciách, keď mi pripadali neuveriteľné), ale nie je mi jasné, ako ju vedecky odhaliť a skúmať. Hypotézy (vedecké?) uvedené vyššie skôr poukazujú na to, že to tak "možno" nie je, takže by ma zaujímala nejaká hypotéza, ktorá by poukázala na to, že to tak "možno" je. Dokážete na nejakú prísť?

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Milanko H St november 05, 2008 2:54 am

Ehm Maros teraz sa nechytam ja. Nie si stej skoly prepracovany? Neslo by to recou mojho kmena? No ja neviem ako to vedecky dokazali a prisli na to ale prave preto je tu tato tema. Kazdy moze dacim prispiet. To vies viac hlav viac rozumu alebo plny sud kapusty.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Škrečkovia a Milan (ako člen iného kmeňa)

Odoslať  Admin St november 05, 2008 5:46 am

Ahoj Milan,

pokiaľ to môžem posúdiť, tak prepracovaný momentálne nie som. Asi však narážaš na to, že niektorých ľudí môže ich profesia trochu tvarovať a občas sa stane, že to tvarovanie má charakter deformácie. U mňa však (aspoň podľa môjho posúdenia) ani to neplatí, lebo ja touto profesiou robím to, čo robiť chcem potom, ako som sa roky venoval niečomu podobnému, takže skôr sa dá povedať, že som vytvaroval sám seba už pred touto profesiou a teraz v mene tohto tvarovania robím to, k čomu som sa vytvaroval. Dúfam, že ešte nie som vo fáze, že sa to môjmu okoliu javí tak, že ma "to" deformuje ...

Čo ostatní? Ako sa na to (myslím tých škrečkov a tie súvislosti s ich rozmnožovaním) pozeráte vy?

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Maros

Odoslať  Milanko H Št november 06, 2008 3:15 am

Marosi mozno sa deformuje prostredie okolo teba. Deformaciu sameho seba clovek nepocituje. Jemu sa zda vsetko v poriadku. A ked je vsetko v poriadku tak zmenit sa muselo okolie. To ako tie skrecky. Preco sa viac rozmnozuju v urcitych casovych pasmach viac a v inych menej. skrecok sa predsa nezmenil. Zmenilo sa prostredie v ktorom zije. Doslo k jeho deformacii?


Inak nazory ostatnych ucastnikov tohto fora by zaujimali aj mna. Ved toto je taka krasna tema. Inak uz premyslajte nad temou na dalsi tyzden lebo sem dam zase podobnu haluzu.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Milan

Odoslať  Admin Št november 06, 2008 8:27 am

Ahoj Milan,

som rád, že sa konečne niekto (ty) začína tejto témy "chytať", hoci to robíš v nadväznosti na niekoho, kto sa pôvodne nechytal (ja), ale teraz v nadväznosti na tvoje "chytanie" som sa už "chytil" aj ja, čo je (aspoň pre našu spoločnú diskusiu) potešujúca správa (neviem ako pre iných...).

Vďaka za postreh týkajúci sa môjho okolia a jeho podľa teba možnej deformácie. Ja osobne neviem celkom posúdiť, kedy sa dá hovoriť o "deformácii" prostredia, v ktorom žijem, takže ti nedokážem naisto povedať, či sa prostredie okolo mňa "deformuje" alebo nie.

Viem ti však vysvetliť, prečo to neviem tak celkom posúdiť. Moja situácia je totiž taká, že prostredie okolo mňa sa mení, a mení sa aj v priamej nadväznosti na moju osobu a moju aktivitu. Ak však deformáciu chápem ako druh zmeny, ale takej, kedy dochádza k násilnej zmene a tá vedie k znetvoreniu alebo spotvoreniu (aj to je spisovné slovo) toho, čo sa deformuje, tak ja osobne si nemyslím a nehodnotím to tak, že moje okolie sa aj mojím pričinením zmenilo práve takto, t. j. násilne a znetvorujúco. Pri hodnotení vecí je totiž veľmi dôležitá príslušná perspektíva, z ktorej hodnotíš, a takisto referenčný rámec, v rámci ktorého hodnotíš, takže si celkom dobre viem predstaviť, že pre niekoho môže byť prostredie, v ktorom žijem, príkladom deformácie z JEHO uhla pohľadu a v rámci JEHO referenčného rámca, ale pre MŇA to tak jednoducho nie je. To však ja osobne aj napriek môjmu presvedčeniu ťažko objektívne posúdim jednak preto, lebo ja nie som on a nemám jeho uhol pohľadu a nepoznám jeho referenčný rámec, a jednak preto, lebo sám som SÚČASŤOU celku, ktorý on hodnotí, a ako takáto súčasť celku môžem mať len určitú predstavu o samotnom celku, ktorého som súčasťou.

Tým chcem pri priamej reakcii na tvoje slová povedať po prvé to, že nesúhlasím s tým, že sa MUSELO zmeniť okolie (stačí, že sa zmení tvoja perspektíva a referenčný rámec a hneď "je všetko inak"), a po druhé to, že táto vec (miera deformácie mňa a môjho okolia) nie je len na mojom posúdení, ale najmä na posúdení iných ľudí z inými perspektívami.

No a v menšom rozpore s tvojimi slovami (čo ma mrzí) ťa môžem uistiť, že napríklad profesionálnu deformáciu seba samého môže človek prežívať a aj si ju uvedomovať, a dokáže s tým žiť jednoducho preto, lebo je takýmto spôsobom tvarovateľný bez toho, aby to uňho vyvolalo spätnú reakciu pôsobiacu proti tejto deformácii. A dokonca môže nastať aj situácia, že to zo svojej perspektívy poníma ako deformáciu, a vôbec mu to neprekáža, lebo nie je žiadna spätná reakcia proti tejto deformácii. Potom s tým nemá problém on, ale môže s tým mať problém jeho okolie.

A ešte jeden menší nesúhlas s tvojimi slovami z mojej strany, Milan: škrečky v rôznych časových pásmach sú síce naďalej príslušníkmi toho istého rodu (a druhovo sú to škrečky), ale v skutočnosti sa ako živé organizmy MENIA v nadväznosti na svoje okolie napríklad z hľadiska svojho správania. No a reprodukcia nie je nič iné ako špecifický druh správania tých organizmov, ktoré sú schopné reprodukcie. Takže tá téma, s ktorou si prišiel, je pre mňa z tohto hľadiska zaujímavá, ale ako som napísal už minule, neviem, ako by sa dala empiricky a štatisticky vedecky vyskúmať. To preto som napísal, že sa tej témy "nechytám".

Som však rád, že to sa už medzičasom zmenilo, a môžem len dúfať, že táto zmena pre teba nemá charakter ďalšej deformácie ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty 500 zobrazení tejto témy

Odoslať  Admin Št november 06, 2008 8:41 am

Skvelá správa: Táto téma práve zaznamenala 500 zobrazení. Žeby dôvod na ďalšiu oslavu?

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty RE:Maros

Odoslať  Milanko H Št november 06, 2008 1:10 pm

Marosi presne to co si napisal je ta deformacia o ktorej som ti hovoril. Vsimas si ze vsetko vnimas z filozofickeho hladiska? To potom musi bezny clovek ako ja premyslat co tym chcel basnik povedat.

Inak hovorime o tych istych skreckoch. Ten isty druh putujuci krajinou z jedneho pasma do druheho. Neide o porovnavanie rozlicnych druhov.

K tej oslave. Len opatrne. Zas sa tu vsetci (je nas par) ozereme a zas budete zvrhli. Tebe udru bublinky do hlavy.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty RE:Maros

Odoslať  Milanko H Št november 06, 2008 1:15 pm

Este jedna otazka. Ked som sem rano pisal tak este do 500 zobrazeni chybalo dost. A teraz je tu ich 509. Znamena to ze sem niekto nakukol a nedal svoj nazor k Teme tyzdna? Ci to ty si sa prihlasoval 10x aby to bola tych 500?

Ty by si mal vediet kto bol kedy prihlaseny. Ha sem dame ciernu listinu tzv. voyerov.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Hadanka

Odoslať  Milanko H Pi november 07, 2008 2:49 am

Zili dve sive ceruzky. Jedneho dna k nim prisla tretia siva - super ceruzka. Za par mesiacov sa jej narodila mala farebna ceruzka.

Otazka znie. Ktorej z dvoj sivych ceruziek je to dieta?

Premyslajte. Odpoved (teda ak nikto neuhadne) bude v nedelu.


Naposledy upravil Milanko H dňa So november 08, 2008 2:40 am, celkom upravené 3 krát.
Milanko H
Milanko H

Počet príspevkov : 98
Age : 43
Registration date : 02.10.2008

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Milan, ja, škrečkovia a filozofia

Odoslať  Admin Pi november 07, 2008 2:53 am

Ahoj Milan,

myslím, že s tým filozofickým hľadiskom u mňa si to NAOZAJ vystihol. Ešte som sa nezamýšľal nad tým, že by som toto hľadisko uplatňoval všade, ale táto naša diskusia poukazuje na to, že možno áno. To stojí za zamyslenie. Vďaka!

Pokiaľ ide o počet zobrazení, podľa informácií, ktoré mám k dispozícii, sa včera do fóra prihlásili len dvaja zaregistrovaní používatelia: ty a ja. A keďže počet zobrazení tejto témy včera porástol a pred chvíľou bol už na čísle 512, zdá sa, že k našim zobrazeniam treba pripočítať aj zobrazenia anonymných návštevníkov, ktorí túto tému (a aj iné) prezerajú bez prihlásenia. Títo "anonymní" tu boli už na začiatku spustenia tohto fóra a čísla poukazujú na to, že tu sú dodnes.

Čo môže napríklad znamenať toľko, že ich naše filozoficky-básnické (alebo básnicky-filozofické?) diskusie o škrečkoch zaujímajú natoľko, aby sem nakukli, ale neinšpirujú ich k tomu, aby prispeli svojím kúskom filozofie alebo ľúbeznej básne. Naozaj neviem, môže to znamenať všeličo. Ale téma na budúci týždeň by azda mala byť taká, aby ich inšpirovala k tomu, aby sa ozvali.

Sem by sa hodil nejaký verš, ale ja na verše veľmi nie som. Milan, nevymyslíš nejaký? Tým veršom by sme mohli osláviť aj tú 500-ku zobrazení tejto témy.

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008 - Stránka 5 Empty Re: Fotografie zo stretnutia 27. septembra 2008

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Strana 5 z 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.