4A SPŠE Piešťany
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

27. septembra 2009 - rok po stretnutí

2 posters

Goto down

27. septembra 2009 - rok po stretnutí Empty 27. septembra 2009 - rok po stretnutí

Odoslať  Admin Po september 28, 2009 1:54 pm

Ahojte všetci,

a máme tu ročné výročie od nášho zatiaľ posledného spoločného stretnutia.

Nájde sa niekto, kto navrhne, ako by sme mali toto výročie osláviť?

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

27. septembra 2009 - rok po stretnutí Empty Re: 27. septembra 2009 - rok po stretnutí

Odoslať  Cukrouš St október 14, 2009 7:37 am

Ja navrhujem sa už na to vyvrhnút radšej, kedže to má byť s tými istými zmrzlinami (na čele so mnou) čo minule.

No... neskoro si sa zobudeu chalanisko, august bol pred rokom v pláne, ne polka októbra - ščul už vetrisko fúka jak šálený, čapice strháva z gebúl, víš jako. Šetci radši domov utekajú do teplúčka, seriály rozkukané...

Čo sa mna týka, som ochotný jednu postaršu šiltovku obetuvat a ladviny dat prefúkat, daj vedet kedy a kde a pojdeme na jedného langoša spolu Wink
Cukrouš
Cukrouš

Počet príspevkov : 16
Registration date : 14.10.2008

Návrat hore Goto down

27. septembra 2009 - rok po stretnutí Empty Re: 27. septembra 2009 - rok po stretnutí

Odoslať  Admin Pi október 16, 2009 10:57 am

Ahoj Peter,

langoš zakúpený v odstavenom železničnom vozni pri železničnej stanici v Piešťanoch ti síce cez toto diskusné fórum poslať nemôžem, ale zasielam ti aspoň veľký pozdrav a ďakujem, že si sa ozval.

Ja myslím, že osobné stretnutia môžeme nateraz ponechať v rovine zhôd okolností (v meste na ulici, vo vlaku, v pošliapaných kríkoch pred železničnou stanicou v Piešťanoch a podobne ...) a ročné výročie nášho minuloročného spoločného stretnutia si môžeme pripomenúť napríklad tým, že počas tých dlhých večerov, o ktorých píšeš, sa sem občas pozrieme a uvidíme, čo má kto nové.

Pevne verím, že nebudeme jediní dvaja prispievatelia v rámci tejto diskutovanej témy.

Spomínam si, že pred rokom si sa chystal na cestu do zahraničia, len neviem, či sa nakoniec zrealizovala, lebo už rok som ťa nevidel a nepočul som o tebe žiadne správy ...

M

Admin
Admin

Počet príspevkov : 58
Registration date : 28.09.2008

https://4aspsepiestany95-99.slovakforum.net

Návrat hore Goto down

27. septembra 2009 - rok po stretnutí Empty Re: 27. septembra 2009 - rok po stretnutí

Odoslať  Sponsored content


Sponsored content


Návrat hore Goto down

Návrat hore

- Similar topics

 
Povolenie tohoto fóra:
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.